• blog1.jpg
  • blog2.jpg
  • blog3.jpg

Чому ми Вам пропонуємо саме українські граніти? Вся справа в тому, що по довговічності, міцності і морозостійкості, вони в багато разів перевищують граніти Індійських, Турецьких, Бразильських, Польських, та нарешті самих найбільш популярних в Україні (та неякісних) Китайських і Південноафриканських родовищ.

Щільність впливає на всмоктування вологи каменем. А так як щільність зарубіжних гранітів значно менша, вони більше (краще) вбирають вологу. Експлуатація в умовах їх країн – добувачів цілком себе виправдовує, так як перепади температур в Індії, Китаї і т.д. складає в середньому 20-30 градусів за рік.

У нас коливання досягають 75 градусів, від «-35» взимку і до «+40» влітку, тобто наш граніт адекватно реагує на наш клімат, що не завдає в майбутньому з ним ніяких клопотів.

 

До чого це призводить?

Іноземні граніти вбирають вологу влітку (частіше осінню), що призводить до подальшого заморожування води всередині структури граніту взимку.

По – перше , це призводить до втрати початкового забарвлення граніту, виходить ефект «шахівниці», при укладанні і облицюванні великих поверхонь, коли одні плитки втрачають кольоровість сильніше, або одна плита частково на своїй поверхні місцями втрачає колір (тобто робляться плями, з якими нічого неможна вдіяти), але це ще не так страшно, з точки зору експлуатації, оскільки призводить лише до зовнішніх змін.

По – друге, всі іноземні граніти через набір вологи за кілька сезонів руйнуються, ось це вже серйозна проблема. Заплативши за іноземні граніти втричі дорожче, замовник купує кота в мішку, через пару сезонів зовнішньої експлуатації граніт просто починає сипатись як бетон.

 

Що треба робити, щоб уникнути втрати грошей і неприємних наслідків?

Відповідь – одна використовуйте вітчизняний граніт! Ви не тільки виграєте в матеріальному плані, але так само отримаєте воістину вічний матеріал. Сходи, фасади, цоколя, пам’ятники і т.д., наприклад облицьовані українським гранітом ніколи не втратять свій колір, граніт збереже початкову щільність і буде експлуатуватись десятиліттями.

Ще один нюанс для людей, які вирішують встановити в себе в будинку виріб з іноземного граніту. Шановні покупці, чи замислюєтесь Ви, яким чином потрапляє цей граніт на український ринок? Чи пройшов він радіаційний контроль?

Подумайте, будь – який граніт має природний радіаційний фон. Граніти, добуті в Китаї та Індії не проходять належного контролю, при тому, що їх випромінювання часто перевищує допустимі норми прийняті в нашій країні (в Китаї такі норми завищені ніж в Україні, а в Індії вони взагалі відсутні), будь – яка розумна людина віддасть перевагу використанню вітчизняного граніту, випромінювання якого гарантовано не перевищує санітарних та екологічних норм. 

Подумайте про своє здоров’я!

Додати коментар


Захисний код
Оновити