• blog1.jpg
  • blog2.jpg
  • blog3.jpg

 

Останніми роками ми, втомившись від  синтетики, що оточує нас, стали повертатися до природи і її дарів. У будівництві і обробці все частіше застосовуються натуральні, екологічно чисті матеріали: деревина та камінь.

Та несподівано, минулий слух про те, що натуральний камінь може бути радіоактивним, здався смішним лише фахівцям, а серед забудовників і потенційних покупців він викликав справжній переполох.   

Одним з головних критеріїв при виборі матеріалу для обробки квартири чи власного дому є екологічність. Проте не кожен будівельний матеріал має в своїй основі надійні для здоров'я компоненти. На жаль, більше число сучасних обробних матеріалів містять хімічні речовини, які згубно впливають на здоров'я людини.

Шкідливість класичних підлогових покриттів: міф або реальність?

Зараз виробниками пропонується величезна кількість інноваційних варіантів для обробки приміщення: покриття для стін і для підлоги, декоративні панелі, метал, кахель, ламінат, шкіра. Нові матеріали відрізняються особливою міцністю, естетичністю, дозволяючи, як ніщо інше, надавати оригінальний  вигляд приміщенням.

Натуральний камінь — один з небагатьох будівельних матеріалів, який можна з повним правом віднести до розряду «вічних». Дерево з часом згниває або може згоріти, залізо іржавіє, бетон розсипається, кераміка тріскається. У випадку з каменем, навіть, якщо він руйнуватиметься з часом, то лише придбає неповторний шарм античності і ще дуже довго Вам служитеме.

Але для того, щоб ця зимова ідилія перетворилася на реальність, потрібний грамотно спроектований і професійно встановлений димар для каміну. Адже ефективність та стабільність роботи будь-якого опалювального пристрою безпосередньо залежить від підключеного до нього димаря, і навпаки. Тому для кожного каміну необхідний оптимальний варіант труби для відведення диму.

Чому ми Вам пропонуємо саме українські граніти? Вся справа в тому, що по довговічності, міцності і морозостійкості, вони в багато разів перевищують граніти Індійських, Турецьких, Бразильських, Польських, та нарешті самих найбільш популярних в Україні (та неякісних) Китайських і Південноафриканських родовищ.

Камін може використовуватися як ефективне джерело опалювання будинку за умови, що тепло, яке від нього поступає, буде правильно розподілено. Саме тому зросла зацікавленість людей по використанню каміна як основного джерела тепла. Повітряне опалювання за допомогою каміна краще забезпечується за допомогою системи примусової вентиляції.

Серцем каміна є топка, яка збільшує його ефективність на 60%. Сьогодні в Україні великий вибір топок для камінів, але якщо Ви збираєтеся купити камін, потрібно звернути увагу на безліч чинників.

Спершу треба взнати якого призначення вибрана Вами топка. Вони діляться на двох типів: безперервного горіння і періодичного. Тут Ви зможете зрозуміти для себе якої якості камінна топка.

Найважливіші чинники, які впливають на продуктивність камінної топки:

- щільність камери згорання
- поверхня каміна, яка віддає тепло
- якість і вологість дров
- ізоляція будинку
- спосіб контролю подачі повітря для горіння.

Камінна топка - головна складова частина опалювального каміна. Функціональність всієї системи залежатиме від якості її виготовлення і правильного монтажу. Від цього звичайно залежить і безпека експлуатації.  Відмінності камінних топок за матеріалом виготовлення і особливостями виконання ми вже розглядали в своїх статтях. У цьому огляді звернемо увагу на те, як правильно встановити топку.

Гранітна брущатка – це різновид дорожнього покриття, яке викладається плоскими гранітними елементами прямокутної форми     регламентованого розміру. Поступово дороги з асфальтобетонним покриттям витіснили дороги з бруківчатим покриттям, але далеко не скрізь. Використання такого покриття дотепер популярно для проїзджих частин з високим рівнем навантаження, для тротуарів, площ і декоративних алей.