• 01.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 24.jpg
  • 48.jpg
  • 57.jpg

 

Доставка – це саме головне після того, як Ви зробили замовлення, адже потрібно доставити виріб так щоб під час транспортування його і не пошкодити. Тому наша фірма GRAND-GRANIT бере на себе повну відповідальність під час транспортування. Доставка можлива по всій західній Україні, вартість доставки в середньому 8 грн за 1 км (відстань рахується тільки в одну сторону), при далеких транспортуваннях вартість доставки перераховується.

Монтаж виробів з природного каменю, як і їх транспортування - справа непроста, Вона потребує високої кваліфікації тих, хто наважується на таку роботу. Випадкових людей камінь не терпить, отож встановлення кам’яних елементів декору варто довірити справжнім професіоналам.

Промовчимо вже про те, що камінь сам по собі є неймовірно важким і впоратись з ним під силу далеко не кожному. За роки нашої діяльності наші робітники, як то кажуть набили руку на проведенні монтажних робіт різної степені складності, починаючи від встановлення стільниці та закінчуючи складанням камінів, фасадів та багато іншого. Тож ми гарантуємо клієнтам, що монтаж пройде якісно і в оптимальний термін.

Працюючи з нами Ви отримуєте:

- на 100% якісний виріб з натурального каменю
- зручний сервіс при доставці та встановленні
- помірковані ціни, що є наслідком наявності у нас повного циклу обробки мармуру та граніту.

 Перейти до контактів.


 
ДОСТАВКА ТА МОНТАЖ ПАМ'ЯТНИКА 

.Доставка можлива по всій західній Україні, вартість доставки в середньому 8 грн за 1 км (відстань рахується тільки в одну сторону), при далеких транспортуваннях вартість доставки перераховується.

Встановлення пам'ятника або меморіального комплексу вимагає певної кваліфікації і знань технології монтажу кам'яних деталей, враховуючи їх чи не малу вагу. Наші монтажники виконають швидку і якісну збірку пам'ятника, що забезпечить його цілісність на протязі багатьох років.

Також до моменту встановлення пам'ятника наші майстри можуть здійснити демонтаж. За узгодженням з Вами, раніше встановлені на могилі пам'ятники (чи виросші непотрібні чагарники) можуть бути демонтовані і вивезені з території поховання до моменту встановлення пам'ятника.

Довговічність конструкції надгробного пам'ятника безпосередньо залежить від встановлення. Тому є важливі моменти, які слід враховувати при монтуванні, тобто встановлення пам'ятника або меморіального комплексу рекомендується проводити після 6-12 місяців з моменту поховання, заливка фундаменту і збірка деталей гранітного пам'ятника повинні проводиться при температурі не нижче +5С.

Технологій встановлення пам'ятника чи меморіального комплексу є декілька варіантів, тому ми завжди приймаємо самий необхідний варіант, враховуючи різні характеристики могили та її місце розташування.

Встановлення пам'ятника або ж меморіального комплексу - це загально будівельні роботи. Початком робіт монтажу пам'ятника є заливання фундаменту. Габарити фундаменту визначаються виходячи із замірів, а ось глибина фундаменту залежить від ваги деталей пам'ятника і характеристик Ґрунту. Далі згідно затвердженого макету виробляється укладання плитки, монтування деталей та самого пам'ятника, обгороджування, кріплення ритуальної фурнітури. Кінцевим етапом є затирання всіх швів (в колір каменю) до презентабельного вигляду.

Перейти до контактів.