• 04.jpg
  • 10.jpg
  • 12.jpg

Вашій увазі ми пропонуємо функціональний камін, який монтується не тільки для краси, а й щоб обігріти певну площу. Ми виготовимо камін по індивідуальному проекту, який буде вишуканим елементом декору, і чудовим засобом для обігріву помешкання. Якісний камін здатен обігріти не лише те приміщення, де він стоїть, а й інші кімнати. Здебільшого каміни використовують як додаткове джерело тепла. Поки камін горить відбувається тепло віддача, і в цей час можна зменшувати загальне опалення, тим самим економлячи газ або електроенергію.

Детальніше...

Ми робимо каміни у різних стилях: класичному, французькому (кантрі), у стилях хай – тек, та модерн. Із задоволенням виготовляємо каміни за будь – яким дизайном, враховуючи Ваші індивідуальні побажання, розміри та проекти.

Завдяки оздобленню дзеркально кольорового блиску граніту та мармуру, у Вашому домі – що створить не а би яку чарівність, життєрадісну панораму і розкіш – нестрашні зміни вологості, температури, ну і звісно часу та «моди».

GRAND-GRANIT співпрацює зі зразковими постачальниками якісного природного каменю, одна з небагатьох вітчизняних фірм із власними потужностями по переробці мармуру та граніту. 
GRAND-GRANIT - це багаторічний досвід у виготовленні різних виробів з мармуру та граніту.

 

View the embedded image gallery online at:
https://grand-granit.com/photo-gallery/kamini#sigFreeId9bd2e71bce