• 533.jpg

Елементи оформлення пам'ятників представлені в різних категоріях.


Так, можна побачити:

- квіти - наносяться як по одній так і по дві квітки, так і цілі букетні композиції. Ними також можна прикрасити сам пам'ятник, овал з фотографією покійного або оформити написи в квіткову рамочку.
свічки - символ теплоти і нетлінності душі, теж зразки оформлення пам'ятників, що досить часто зустрічаються. Представлені в різних варіаціях і поєднаннях, залежно від характеру покійного.
хрести прості і з розп'яттям - таке оформлення пам'ятника на могилу можна зустріти на багатьох надгробках. Можуть бути невеликих розмірів, прикрашаючи верхній кут монумента або в усю довжину пам'ятника.
птахи і ангели - втілюють чистоту і політ душі. Найчастіше асоціюються з дітьми. Тому, здійснюючи оформлення дитячих пам'ятників, використовують різні варіації цих зображень.
Образи діви Марії, Ісуса і інших мучеників - таке оформлення пам'ятників з граніту зустрічається в якості як в поодиноких, так і сімейних могилах. Можна зустріти як зображення одного святого, так і декількох відразу.
Окрім цього переліку, художнє оздоблення надгробних пам'ятників вінчають пейзажі, храми, військова атрибутика і інші малюнки. Також багато варіантів ритуальних рамочок для надписів і фотографій.