• 39.jpg
  • 40.jpg
  • 41.jpg


Ми розуміємо що підвіконня – це важливий елемент нового вікна. При встановленні нових вікон, необхідно також придбати і нове підвіконня потрібних розмірів. Обираючи цей елемент інтер’єру важливо приділити увагу таким моментам – як практичність у догляді, міцність, який буде колір, матеріал, та скільки прослужить таке підвіконня..

В асортименті нашої фірми присутні підвіконники по якості, які можуть використовуватись як внутрішні так і зовнішні (відливи), адже ми пропонуємо підвіконники з мармуру та граніту, які прослужать Вам віками..

Детальніше...

Підвіконня високої якості, виготовленні з мармуру чи граніту - не містять формальдегідних смол, є екологічно чистими, через що не виникає проблем з алергією, спокійно витримують перепади температури від +40С до -40С. Не бояться вологи (чи інших хімікатів), пошкодження можна нанести, хіба що спеціально б’ючи молотком по поверхні, а сама поверхня не ламінується і нічим не покривається, вона полірується.

Підвіконня з мармуру проявляє перші признаки так сказати свого старіння тільки через 90 років експлуатації, а з граніту аж через 500 років. Такі строки експлуатації підвіконь, роблять їх беззаперечним чемпіоном у своїй категорії. Велика гамма кольорів, якість, можливість надати любу форму, та розмір, що не завжди зможе запропонувати виробник підвіконь з інших матеріалів. При потребі ми можемо здійснити заміри, доставити, та встановити підвіконники, в самі стислі терміни ( до 10 днів).

GRAND-GRANIT співпрацює зі зразковими постачальниками якісного природного каменю, одна з небагатьох вітчизняних фірм із власними потужностями по переробці мармуру та граніту. 
GRAND-GRANIT - це багаторічний досвід у виготовленні різних виробів з мармуру та граніту.