• 15.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg

Сходи з натурального каменю додадуть Вашій оселі витончений, дорогий і благородний зовнішній вигляд. Для облицювання сходів всередині приміщення, де невелика прохідність, в основному використовується натуральний мармур.  У приміщеннях з великою прохідністю чи надворі, використовується натуральний граніт тому, що він має меншу зносостійкість. Натуральний камінь – прекрасний конструктивний і оздоблювальний матеріал, з якого можуть бути виконані як зовнішні, так і внутрішні роботи з облицювання сходів, любих форм та розмірів. 

Детальніше...

Поверхня граніту та мармуру, як деколи думають люди, не ламінується і нічим не покривається, вона полірується. Щоб стерти хоча б 0.12 мм такої поверхні, уявімо що до Вас в гості має прийти один мільйон людей, який пройдеться по поверхні Ваших сходів, такої зміни не буде видно. Задумайтесь, яка поверхня таке витримає?, а після того, як такий мільйон людей пройдеться Вам залишиться тільки протерти таку поверхню ганчіркою . Це - ми називаємо якістю ! Ми виготовляємо сходи з граніту та мармуру по індивідуальних розмірах та надаючи їм різних форм, також при потребі можемо провести всі супутні роботи що до їх монтажу.

GRAND-GRANIT співпрацює зі зразковими постачальниками якісного природного каменю, одна з небагатьох вітчизняних фірм із власними потужностями по переробці мармуру та граніту. 
GRAND-GRANIT - це багаторічний досвід у виготовленні різних виробів з мармуру та граніту.

 

View the embedded image gallery online at:
https://grand-granit.com/photo-gallery/shodi#sigFreeId4601390668