• 24.jpg
  • 27.jpg
  • 29.jpg
  • 32.jpg

Стільниця на кухні має велике значення, як функціонально, так і естетично. Граніт та мармур мають великий вибір кольорів, багату текстуру, стійкі до механічних пошкоджень, така поверхня не знає що таке деформація на відміну від інших матеріалів з яких виготовляють стільниці. Ми можемо виготовити стільницю любої форми, розміру та товщини, також вирізати отвір любої форми для мийки, газової чи електричної плити, додатково укріпивши поверхню спеціальними анкерами, що дозволить такій поверхні витримувати над вагу, від своєї потреби.

Детальніше...

Ми пропонуємо стільниці по якості які можуть використовуватись не один десяток років, адже ми пропонуємо стільниці з граніту Українського походження, та прекрасного мармуру з Італії. Стільниці високої якості, виготовлені з граніту чи мармуру – не містять формальдегідних смол, є екологічно чистими, спокійно витримують перепади температури від +40С до -40С (що позволяє ставити гарячу каструлю чи сковорідку на поверхню, не хвилюючись за неї). Поверхня граніту практично не дряпається, тому можна абсолютно спокійно пересувати металеві предмети – подряпин не буде. Завдяки низькому коефіцієнту волого поглинання на поверхні не залишаються плями, що дуже важливо в умовах експлуатації на кухні.

Граніт не боїться впливів харчових кислот, жирів і води, що робить його для кухні просто на просто невразливим та позволяє роками нести Домогосподині вірну службу.

GRAND-GRANIT співпрацює зі зразковими постачальниками якісного природного каменю, одна з небагатьох вітчизняних фірм із власними потужностями по переробці мармуру та граніту. 
GRAND-GRANIT - це багаторічний досвід у виготовленні різних виробів з мармуру та граніту.

 

View the embedded image gallery online at:
https://grand-granit.com/photo-gallery/stilnici#sigFreeIdbbe0b11c43