• pro_nas.jpg
  • pro_nas2.jpg
  • pro_nas3.jpg

 

"GRAND-GRANIT" - займає упевнені позиції серед виробників виробів з природного каменю на західній території України, одна з кращих фірм по виробництву виробів з натурального каменю, яка надає широкий спектр послуг. Наша фірма завжди пропонує комплексні рішення, а також має спеціальні пропозиції.
"GRAND-GRANIT" - співпрацює зі зразковими постачальниками якісного природного каменю, одна з небагатьох вітчизняних фірм із власними потужностями по переробці мармуру та граніту. 

 

Історія фірми «GRAND-GRANIT»

Все почалось з однієї людини, з бажання однієї людини, та слів - "Якщо ти не можеш бути першим - будь кращим. Якщо ти не можеш бути кращим - будь першим."

"GRAND-GRANIT" - це багаторічний досвід у виготовленні різних виробів з мармуру та граніту - це допомогло нам заробити статус, пошану, довіру і найголовніше - постійну партнерську і клієнтську базу. Сучасне обладнання та інноваційні методи, забезпечать швидке, якісне та точне виконання Вашого замовлення. При потребі ми можемо виготовити вироби будь – якої складності та товщини, варто Вам тільки цього побажати.

 

2008 рік – нові загрози – нові можливості

Криза змусила піти з ринку або ж стати кращим виробником. В цей час ми налагодили оптимізацію виробництва, та виконання повного спектру послуг. В результаті, нестабільна економічна ситуація забезпечила додаткові можливості для росту й розвитку фірми.

 

2009 – 2011 роки – чітка стратегія

В цей час фірма долає своєрідну межу в виробництві. За три роки ми розробили власну стратегію подальшого розвитку, та налагодили співпрацю з Українськими та зарубіжними каменоломнями.

 

2012 – 2015 роки – назустріч клієнту

Окрім кількісних чинників, ми запроваджуємо новий сервіс для приватних клієнтів, з можливістю доставки по західній Україні.

 

2016 – 2017 рік – активний розвиток

"GRAND-GRANIT" не зупиняється на досягнутому, пропонуючи нові затребувані послуги, скорочуючи терміни виготовлення та встановлення, передбачаючи бажання для Вашої зручності.

 

2018 рік – підвищення ефективності

Події в країні розвиваються стрімкими темпами, а клієнти стають все більш вимогливими.
Тому "GRAND-GRANIT" утримує лідерські позиції, постійно працюючи над власною ефективністю.
У цей період фірма проводить внутрішню реструктуризацію, розвиває новий зручний формат роботи - що дозволить клієнтам отримувати повний спектр послуг, окрім того ми приділяємо багато уваги супутнім послугам.


2019 рік – сьогодення

Ми продовжуємо активно розвиватися, не зупиняючись на досягнотому..

Вироби з каменю більше не асоціюються із пережитками минулого,
тому що – це "GRAND-GRANIT" для нових людей і нових ідей!

 


  

Знання свого матеріалу, справи, устаткування і інструменту - є нашими професійними відмінностями та якостями кожного нашого фахівця. Злагоджена робота команди різних умільців дозволяє нам успішно виконувати проект за проектом, будь-якої складності і будь-якого масштабу. Адже ми можемо виготовити та встановити для Вас все: від простої плитки або каміна, до комплексних архітектурних форм по індивідуальному ескізу.

Процес вдосконалення не припиняється ніколи, привносячи нові рішення і продукти, інструменти і методи обробки. Однозначно, ми також стежимо за всіма новинками, бажаючи бути сучасними і продуктивними, і оснащуємо наше виробництво самим функціональним устаткуванням.